Välkommen till Recyctec

För en renare värld

Recyctec är ett innovationstekniskt återvinningsbolag som tagit fram en unik teknik som renar använd glykol så att den kan återanvändas. Denna unika teknik säkerställer att glykol renas till ursprungligt skick och kan användas med samma funktionalitet om och om igen.

Produkter & TjänsterKontakta oss

Medarbetare

Avatar kvinnlig medarbetare

Gunilla Dirnberger

Produktionschef

+46(0)70-855 65 78 gunilla@recyctec.se
Avatar manlig medarbetare

Jan Kvist

Blivande Produktionschef

+46 (0)73-945 17 51 jan@recyctec.se
Avatar kvinnlig medarbetare

Elizabeta Hjertalm

Kvalitet & Miljöansvarig

+46(0)70-812 17 71 elizabeta@recyctec.se
Avatar manlig medarbetare

Ronny Green

Försäljningschef

+46(0)73-147 72 81 ronny@recyctec.se
Avatar manlig medarbetare

Joakim Steen

Teknik & Underhåll

+46(0)72-353 36 88 joakim@recyctec.se
Avatar manlig medarbetare

Stefan Carlsson

Processtekniker

+46(0)70-938 57 58 stefan@recyctec.se
Avatar manlig medarbetare

Patrik Westerlund

Processtekniker

+46(0)73-424 92 98 patrik@recyctec.se
Avatar manlig medarbetare

Daniel Westerlund

Order & Lageransvarig

+46(0)70-813 82 80 daniel@recyctec.se
Avatar manlig medarbetare

Erik Andersson

Säljare

+46(0)73-511 31 38 erik@recyctec.se
Avatar manlig medarbetare

Toni Chababi

Säljare

+46(0)73-949 53 05 toni@recyctec.se
Avatar kvinnlig medarbetare

Inji Murtuzayeva

Laboratorietekniker / Porduktionscontroller

inji@recyctec.se

Vi har sedan 1 januari 2020 hjälpt våra kunder att reducera CO2-avtrycket med

00 kg